• کفش طبی آرمان طب تبریز

گروه صنعتی کفش آرمان طب به مدیریت آقای کاظم دائلو در سال 1385 تاسیس و در سال 1390 به بهره برداری و تولید انبوه رسید. این گروه از ابتدا با توجه به شرایط بازار در زمینه تولید انواع کفش های چرمی و طرح چرم با استفاده از جدیدترین مدلهای روز و همچنین با بکارگیری ماشین الات و کادر مجرب و همکاری متخصصین شرکتهای ایتالیایی و ترکیه فعالیت و توان کیفی واحد را به سطح برون مرزی رسانیده و به جهت پیشبرد اهداف کیفی و کمی خود اقدام به اخذ گواهی نامه بین المللی نمود ه و موفق به دریافت 3نشان بین المللی سیستم مدیریت کیفیت و رضایتمندی مشتریان و استاندارد محصول اروپا از شرکت توف نورد آلمان گردید.

گروه صنعتی کفش آرمان طب هدف اصلی خود را مشتری مداری و رضایت کامل مشتری و تولید محصول با کیفیت و با شرایط ارگونومی و تکنولوژی روز دنیا بنا نهاده است. این گروه کفش های تولیدی خود را با قالبهای طبی و با توجه به شرایط ارگونومی و بدن و پای انسان و حفظ سلامتی و برطرف کردن بیشتر ضایعات کمر و قوزک پا و زانو عرضه می نماید و نتیجه این تلاش فروش تعداد بسیار زیادی از محصولات، به شرکتهای دولتی و خصوصی و سازمانهای مختلف اداری و نظامی و کسب رضایت آنها می باشد.

با توجه به شرایط موجود، اقلام تولید در این شرکت، از مواد اولیه تا محصول نهایی به طور صد در صد کنترل شده تا مشتریان محصولاتی با کیفیت، با دوام و با اطمینان دریافت نمایند. گروه صنعتی کفش آرمان طب برای محصولات خود حداقل شش ماه ضمانت تعویض در نظر گرفته است.